O firmě

 

Firma FAM - Roman Musil, založena v roce 1993, je česká rodinná firma zabývající se výrobou dámských, pánských a dětských plavek. Na trh vstoupila v roce 1994, kdy se majitel firmy, pan Roman Musil rozhodl upřednostnit sériovou výrobu před dosavadní výrobou zakázkovou. V dalších letech se firmě daří nacházet své místo mezi zákazníky a úspěšně navyšovat objem výroby. V roce 2001 se výroba přemisťuje do nově vybudovaných prostor.

Firma zaručuje pružnost dodávek a služby spojené s jejich požadavky, včetně zakázkové výroby. Tato probíhá současně s výrobou sériovou a tvoří asi 25% z celkové produkce. Své výrobky prezentuje jako jednoznačně kvalitní zboží, vyráběné z vysoce kvalitních látek dovážených ze zemí EU a reflektující nové módní trendy. Výroba dodržuje potřebné normy a je orientována na potřeby a vkus českých zákazníků. Protože firma FAM není žádný gigant oděvní výroby, dokáže i v průběhu roku velice pružně reagovat na Vaše přání a připomínky. Při řešení požadavků, Vám pomůže zástupce firmy, který přijede za Vámi, nebo můžete využít některého kontaktu zde na této prezentaci.

Firma FAM neprovozuje E-shop, ale plavky lze objednat pomocí formuláře v sekci KONTAKT. Formulář můžete využít i k dotazům.
 
Copyright © 2018 - Roman Musil, Vyrobeno: Go-on services s.r.o. 2013